Program 2020 – dag for dag!

Disse tabellene ser ikke bra ut på mobil, så vi anbefaler PC eller nettbrett. Vi jobber med saken for bedre lesbarhet!

FREDAG

Workshops

09.00
KURS
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
Stacked Stitches I
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
Stacked Stitches II
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
Center Out Knitting
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
KURS
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
...

Festivalområdet

09.00
Dagens program
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
Dagens program
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
Baltisk strikk for norske pinner
18.30
19.00
Åpning av strikkefestivalen
19.30
20.00
Late Night Knitting m/Quiz kl. 20. "Strikking og favorittplagg"
20.30
21.00
21.30
...

Markedsplass

09.00
Plan kommer!
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
...

LØRDAG

Workshops
09.00
Grunnkurs i strikking av votter og sokker I
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
Latvisk flette, russisk vrang og falsk patent
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
Grunnkurs i strikking av votter og sokker II
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
Flettestrikk på 1-2-3
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
KURS
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
...
Workshops
09.00
Strikkeengelsk
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
Fox Paws I
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
Fox Paws II
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
Knit Your Own Adventure
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
KURS
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
...
Festivalområdet
09.00
Dagens program
09.30
10.00
Foredrag
10.30
11.00
Strikkekafé - "Hva har jeg strikket i år?"
11.30
12.00
Marthe og Marthe
12.30
13.00
13.30
14.00
Dagens program
14.30
15.00
Foredrag
15.30
16.00
Hurtigstrikk-konkurranse
16.30
17.00
Selbuvotten i ord, bilder og toner
17.30
18.00
18.30
19.00
Vorspiel - "Garnlager, GMI og skammens skuff"
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
...
Senkveld med Frøken K.
Markedsplass
09.00
Plan kommer!
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
...

SØNDAG

Workshops
09.00
Kurs
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
Tosidige fletter
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
Fox Paw III
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
I-cord: Cast-Ons, Bind-offs and everything in between
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
KURS
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
...
Workshops
09.00
KURS
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
Løftestrikk
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
Strikking av skjerf med 5 enkle strukturer
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
...
Festivalområdet
09.00
Dagens program
09.30
10.00
10.30
11.00
Strikkekafé
11.30
"Strikking og 3D-printing"
12.00
"Garnsightseeing"
12.30
13.00
Instagram-konkurranse: Premiering
13.30
14.00
Dagens program
14.30
15.00
Foredrag
15.30
16.00
16.30
Ull & Omtanke-lotteri
17.00
Avslutning
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
...
Markedsplass
09.00
Plan kommer!
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
...

Tid er ikke fastsatt for disse, men kursene vil ikke kollidere med det som er programmet over:

  • How to dye your own indie dyed yarns!
  • Moderne broderi på strikk
  • Foredrag: Strikking og sosiale medier